Przedszkole wege przychylne w Łodzi ?

W tej części forum zapraszamy do podejmowania tematów dotyczących dziecka w wieku przedszkolnym i szkolnym.
ODPOWIEDZ
bajka
Kontakt:

Przedszkole wege przychylne w Łodzi ?

Post autor: bajka » wt 10 paź, 2006

Czy ktoś z was wie może coś na ten temat??

[ Dodano: Sro 11 Paź, 2006 15:32 ]
Naprawdę nikt nic nie słyszał??... :|
Obrazek

agnieszka

Post autor: agnieszka » śr 11 paź, 2006

niestety nie słyszałam i nie znalazłam takiego państwowego przedszkola, w rodzienie mojej znajomej z Łodzi jest wege dziecko ale chodzi do normalnej placówki i donoszą jedzenie
nie wiem jak z placówkami prywatnymi
Obrazek

bajka
Kontakt:

Post autor: bajka » śr 11 paź, 2006

Dzięki, Agnieszko :) Pytam, bo wiele myśli pt."moja przyszłość" mi po głowie krąży :wink: Myslę, że w prywatnych łatwiej wyegzekwować swoje warunki.
Obrazek

Mamuszka

Post autor: Mamuszka » śr 18 paź, 2006

Sprawdź przedszkole nr 14 z dietami na Lumumbowie. Jest państwowe, fajne zajęcia. Kucharki bardzo współpracują:))

Awatar użytkownika
pepper
Kontakt:

Post autor: pepper » śr 18 paź, 2006

Mamuszka pisze:na Lumumbowie

Co to jest Lumumbowo? U nas w Otwocku była ulica Lumumby, ale, że działacz komunistyczny był, to zmienili go na Lennona.

Mamuszka

Post autor: Mamuszka » czw 19 paź, 2006

[Co to jest Lumumbowo?]
To jest dzielnica studencka w Łodzi, osiedle akademików Uniwersytetu położone blisko ul. Pomorskiej i ul. Patricea Lumumby.
Sprawdziłam P.L. na wikipedii- bohater narodowyKonga od 1966, może nie był taki zły?
http://pl.wikipedia.org/wiki/Patrice_Lumumba [/quote]
Pozdrawiam i idę do roboty:))
Mamuszka

bajka
Kontakt:

Post autor: bajka » czw 19 paź, 2006

Dzięki, Mamuszko :) Na razie zostajemy w Poznaniu, ale kto wie, coraz częściej w domu naszym przebąkuje się o Łodzi. Ja tam nawet nigdy nie byłam... :wink:
Znalazłam na stronach netowych adres tego przedszkola- tak samo, jak nasze teraźniejsze, poznańskie, jest na Lubeckiego :)
Obrazek

Mamuszka

Kocham mieszkać w Łodzi

Post autor: Mamuszka » pt 20 paź, 2006

Przyjeżdzaj do nas, w Łodzi bardzo dobrze się mieszka, wszędzie blisko, czyli komfort dużego miasta a odległości jak w małym.
Świetne parki ze świeżo wyremontowanymi placami zabaw, no i niestety dużo bezrobotnych na ulicach.
Za to łatwo znaleźć opiekunkę do dziecka :)) - za rozsądną cenę.
Nic się nie bój.
Mamuszka

bajka
Kontakt:

Post autor: bajka » pt 20 paź, 2006

No to na razie tak bardzo luźno rzucone. Wszystko zależy od tego, czy Marcina wyślą z pracy do Łodzi, czy nie. Firma, w której pracuje ma otwierać tam filię, a że Marcin jest odpowiedzialny za kontakty handlowe właśnie z twoim miastem i okolicami, to mozliwe, że tam byłby kierownikiem tej filii...ale może być tez tak, że będzie w Poznaniu, a tam bedzie tylko nadzorował na odległość. Ja się trochę jednak boję :wink: , bo raz, że jak pisałam- Łodzi nie znam, nie znam tam nikoguśko, to jeszcze większośc ludzi tak nieciekawie się wypowiada o tym mieście( poza Łodzianami). ..Prawdą jest jednak, że pracę bym w zawodzie znalazła, co prawda w innej specjalizacji, ale za pieniądze, a nie jak tu- za free. Jeśli Marcin będzie musiał się przenieść, to ja za żywicielem rodziny oczywiście pójdę :wink:
Dzięki, Mamuszko- w razie czego będę Ciebie" znała" :)
Obrazek

zgorzal
miejscowosc: Opole

Re: Przedszkole wege przychylne w Łodzi ?

Post autor: zgorzal » ndz 24 lis, 2013

Taaa spoko

ODPOWIEDZ