pasta

Gdzie robimy zakupy? Co kupujemy i dlaczego?
Martuś

Post autor: Martuś » ndz 28 maja, 2006

Mają żel pod prysznic z mlekiem i miodem, może dlatego? A ogólnie to firma bardzo dobra, tylko te ceny :roll: Jak kiedyś będę bogata, to sobie kupię :mrgreen:

Awatar użytkownika
Alispo
Kontakt:

Post autor: Alispo » wt 30 maja, 2006

to jkeszcze nie powod zeby nie byc na listach nietestowanych,nawet na liste Ok to nie powod,bo "zakazane"sa tylko skladniki niewegetarianskie.
go vegan ! animals are not ours to eat,wear,experiment on or use for entertainment !
Obrazek Obrazek

Martuś

Post autor: Martuś » wt 30 maja, 2006

A to nie wiem :roll: A może napiszesz Alispo, jakie mogą być powody (poza testowaniem oczywiście)?

Awatar użytkownika
Alispo
Kontakt:

Post autor: Alispo » wt 30 maja, 2006

ale czego powody?bo nie mysle cos :wink:
go vegan ! animals are not ours to eat,wear,experiment on or use for entertainment !
Obrazek Obrazek

Martuś

Post autor: Martuś » wt 30 maja, 2006

Powody, że nie są na liście skoro prawie pewne że nie testują? ;)

Awatar użytkownika
Alispo
Kontakt:

Post autor: Alispo » śr 31 maja, 2006

czemu prawie pewne? na samej liscie http://OK.3bird.net
sa opisane warunki.Podobnie na innych listach.
Obrazek Obrazek

Martuś

Post autor: Martuś » śr 31 maja, 2006

No nie wiem, tak mi się zawsze wydawało.... w każdym razie dzięki ;)

Awatar użytkownika
Alispo
Kontakt:

Post autor: Alispo » pn 12 mar, 2007

tomek pisze:Znalazłem tylko na amerykańskiej stronie firmy http://www.lavera-usa.com/ takie info:
All lavera products are free of parabens, PEG and GMO and are suitable for allergy sufferers including individuals with celiac disease (gluten free!). lavera does not test on animals, hence our products are cruelty free.
Również gdzieś na polskiej stronie piszą, że kosmetyki testują wyłącznie na ochotnikach, ale jak jest z poszczególnymi składnikami, tego już nie wiem.

Lavera jest prawdopodobnie ok,maja sporo takze weganskich kosmetykow,fajne jest to,ze maja znaczki czy dany produkt jest vege czy vegan-przydaje sie jak ktos nie zna sie na skladnikach.
Minus jest taki,ze wlasnie znalazlam info na czeskim forum,ze zdarza tam sie w skladach koszenila..trza to sprawdzic :roll:
Obrazek Obrazek

Humbak

Post autor: Humbak » pn 12 mar, 2007

Alispo pisze:znalazlam info na czeskim forum

rozumiesz czeski język??? Jesteś wielka :D

majaja

Post autor: majaja » pn 12 mar, 2007

Będę bezczelna i spytam, robi ktoś żel pod prysznic bez mydła, który jest ok? I w rozsądnej cenie? Staram się przejść na Ziaję skoro Alipso stwierdziła że mogą być, ale oni nie robią żeli, a ja muszę mieć coś łagodnego bo alergia

[ Dodano: Pon 12 Mar, 2007 ]
To znaczy uściślę... mam silną alergię na mydło, do tej pory ściągałam sobie takie bez mydła antybaktryjne z Belgii, ale raz mam raz nie dowiozą i jest problem, jakby ktoś zetknął się z niedrogim żelem ok, bez mydła, perfum, to dajcie znać :oops:
Obrazek

dżo

Post autor: dżo » wt 13 mar, 2007

majaja a próbowałaś ten żel, mam podobny do mycia twarzy i jestem bardzo zadowolona, jest delikatny, bezzapachowy i bardzo wydajny (z tym, że ja nie mam alergii),

ODPOWIEDZ