Henna

Gdzie robimy zakupy? Co kupujemy i dlaczego?
frjals

Post autor: frjals » śr 15 lis, 2006

Czyli nakładacie papke na głowę? Czy staracie sie jakoś skórę osłonić?
Tylko ja mam zakola :wink: , będę miała plamy :? :(

dżo

Post autor: dżo » śr 15 lis, 2006

frajls nawet jesli pobrudzisz zakola to po nałożeniu henny mozesz je oczyścić przy pomocy wacika i mleczka lub oliwki, ona nie brudzi tak mocno jak podkreślają to na opakowaniu - wczoraj wypróbowałam osobiście,

Martuś

Post autor: Martuś » śr 15 lis, 2006

Mozna tez przed farbowaniem posmarowac skore bez wlosow kremem, a zaraz po zmyc tlusta warstwe, to nie zdazy w ogole zafarbowac.

puszczyk

Post autor: puszczyk » czw 16 lis, 2006

dżo, jaki efekt?

dżo

Post autor: dżo » czw 16 lis, 2006

puszczyku całkiem nieźle, mam lśniące brązowe włosy, naturalny kolor nie zmienił się znacząco (w pracy zauważyła jedna osoba) ale jestem zadowolona bo to mój pierwszy raz. Zawsze miałam opory przed farbowaniem włosów ze wzg na zawartą w farbach chemię (znajoma z pracy od paru dni ma opuchniętą twarz, prawdopodobnie poparzoną skórę głowy - po użyciu farby renomowanej firmy) ale henna to co innego (pachnie jak pokrzywa :) ).

puszczyk

Post autor: puszczyk » czw 16 lis, 2006

Cieszę się, że jesteś zadowolona. :) Mnie denerwuje nakładanie tej suchej papki, która wiecznie spada, ale z efektu zawsze jest dobry.

dżo

Post autor: dżo » czw 16 lis, 2006

puszczyk pisze:Mnie denerwuje nakładanie tej suchej papki

nakładanie papki denerwowało mojego męża bo to on robił za fryzjera i chyba nie da się namówić drugi raz, za dużo stersu przeszedł :D

frjals

Post autor: frjals » pt 17 lis, 2006

Dzięki, jak mnie coś napadnie to wypróbuję :).

Awatar użytkownika
Alispo
Kontakt:

Post autor: Alispo » śr 02 maja, 2007

Rozgladalam sie za farbami,Urtekram jest tez na e-zdrowie.abc24.pl,przynajmenij troche taniej wychodzi bo naturo.pl ma koszmarne ceny przesylek :o
Znalazlam tez Logone ,jakos dobrze mi sie ta firma kojarzy,chociaz widze,ze na liscie OK jej nie ma :roll:
go vegan ! animals are not ours to eat,wear,experiment on or use for entertainment !
Obrazek Obrazek

Aisha
Kontakt:

Post autor: Aisha » śr 09 maja, 2007

a co sądzicie o stworzeniu sobie drobnego :D :D tatuażyku henną ? Bezpieczne? Macie doświadczenie jak takie arcydziełko wygląda w trakcie.. :) połowicznego zaniku :D .. czy może nie robi się zielono-sino-fioletowe :) ?? A wogóle skąd zdobyćtaki pisaczek do tatuowania się :) albo kogoś bliskiego :)
Pozdrawiam :mrgreen:
Obrazek Obrazek

dżo

Post autor: dżo » czw 10 maja, 2007

bezpieczne ale tylko henną brązową , czarna zawiera jakieś chemiczne dodatki szkodliwe dla zdrowia, zestawy do tatuaży można dostać na allegro (henna + wzory), swego czasu chciałam zrobić sobie taki ale profesjonalnie w salonie, niestety nie znalazłam salonu, który zajmuje się tatuażem henną

taniulka

Post autor: taniulka » czw 10 maja, 2007

niestety nie znalazłam salonu, który zajmuje się tatuażem henną

Trza jechac do Tunezji :) Nie byłam ,ale znajoma przyjechała z tatuażem na dłoniach . Na początku mysłałam że jej kurzajki na palcach powyskakiwały.

Awatar użytkownika
olgasza

Post autor: olgasza » czw 10 maja, 2007

hej, robilam sobie kilka razy tatuaz henna, jak bylam w Indiach, ale troche bylam zawiedziona, bo przede wszystkim kolor nie jest ciemny, tylko taki pomaranczowo-brazowy ( najciemniejszy na wewnetrznej stronie dloni) i schodzil mi bardzo szybko, bo juz po 4-5 dniach to byly takie pomaranczowe esy floresy... Specjalnie robilam kilka razy, zeby sprawdzic ,czy zalezy to od henny, czy od olejku, ktorym sie potem posmarujesz. Ale najprawdopodobniej zalezy to od PH skory, karnacji, albo juz sama nie wiem ;-)
Ale sam rytual nakladania, fachowosc tych kobiet, ktore to robia, fantazja z jaka wymyslaja wzory, no i potem czekanie az henna zaschnie - jest bardzo przyjemne!

ODPOWIEDZ