I Komunia i prezent...

Gdzie robimy zakupy? Co kupujemy i dlaczego?
Ane

Post autor: Ane » śr 14 lut, 2007

frjals pisze:Są to oczywiście nudne pomysły dorosłych :wink:

...i my je baaaaaaaaaaaaaaaardzo lubimy, te wszelkie 'uplastycznione', 'umuzycznione' pomysły ;) Kopalnia radości:))))))))

frjals pisze:Generalnie książki to moje najlepsze typy na prezenty ( pewnie dlatego, że sama chciałabym je dostawać )

Frjals, chyba mamy podobnie - dzięki za nienudne pomysły ;)

Awatar użytkownika
pao
Kontakt:

Post autor: pao » śr 14 lut, 2007

Ane, widziałaś co pao robi? Prowadzi te impresje , może jakaś współpraca twórcza Wam się kroi? Wink

my otwarte na propozycje. szukamy twórców z polotem, z sercem co potrafią dusze włożyć nawet w najmniejszą pracę :)

jest trochę takich osób na impresjach i mają one niewysłowiony dar do niesienia miłości w swych pracach :)

Śliczne impresje! Leń też oglądał... stringi szczególnie Shocked

a wiesz ze mu sie nie dziwię... ;) ja dostałam od męża komplecik z impresji w ramach walentynek. zadzwonił do mojej mamy i pokombinował tak by mi kupic rzecz z impresji ale bym o tym nie wiedziała :D

a co do samej komunii, skoro macie talent to wierzę, ze prezent bedzie wyjątkowy :)

frjals

Post autor: frjals » czw 15 lut, 2007

pao pisze:my otwarte na propozycje

ech, no właśnie, nawet kiedyś do ciebie maila wysłałam w tej sprawie, ale był w partii tych co zaginęły :roll: , uznałam, ze to był znak :wink: (i już więcej nie próbowałam)

Awatar użytkownika
pink dinosaur

Post autor: pink dinosaur » czw 31 maja, 2007

a ja dostałam aparat fotograficzny, taki zwykły, ale zielony :D
i zaraz po Komunii miałam szkolna wycieczkę i byłam ze "swoim" aparatem :D

ODPOWIEDZ