eko sklep we Wrocławiu

Gdzie robimy zakupy? Co kupujemy i dlaczego?
ODPOWIEDZ
bodi

eko sklep we Wrocławiu

Post autor: bodi » czw 29 mar, 2007

wrocławianie, czy możecie mi polecić sklep eko, najlepiej na Krzykach lub w bliskiej okolicy? I ew. jakiś namiar do niego (strona www, telefon)?

Humbak

Post autor: Humbak » pt 30 mar, 2007

Są trzy sklepy w centrum godne polecenia. Ponoć na ul. Hallera (to jest dzielnica przed Krzykami, Grabiszynek, ale na drodze do nich) jest sklep ekologiczny, ale jakoś nie mam tam jak zajechać. Może teraz będę miała pretekst. Jak dam radę, odezwę się.

gatim
Kontakt:

Post autor: gatim » pt 30 mar, 2007

Ja bardzo Znam dwa sklepy oba można by rzec przy ulicy komandorskiej wiec początek krzyków szczególnie polecam sklep zlokalizowany na targowisku a właściwie bazarze.
drugi to sklep w arenie choć ten wydaje się droższy i jakiś taki (po prostu mi nie przypadł do gustu) sklepik na bazarze jego może przydatny będzie link http://www.wrocek.pl/0e11b734f44d7d9213fd80d37bdb361c9
dodatkowy plus tego sklepu to właściwie centrum bazaru gdzie kupuje warzywa i dwóch marketów (ECO ;) i Biedro )

[ Dodano: 30 Mar 2007 12:53 ]
zapomniałem!!

pytałaś o więcej tzn e-mail: na-zdrowie (at) tlen . pl MAM TEZ TELEFON
ale nie wiem czy mi wolno tak na sieci ale albo kontaktujcie sie ze mna albo piszcie na maila sklepowego.

bodi

Post autor: bodi » pt 30 mar, 2007

dziękuję wszystkim za odzew :D
Humbak, czy te sklepy o których myślisz, to te same które wymieniła neo? Jeśli będziesz miała okazję odwiedzić ten na grabiszynku, to byłoby super :D

gatim, nie wiem czy dobrze rozumiem - pracujesz w sklepie na komandorskiej, tak?

gatim
Kontakt:

Post autor: gatim » sob 31 mar, 2007

źle chyba to sformułowałem.
sklep znajduje się przy komandorskiej na targowisku (bazarze)
mam wizytówkę tego sklepu więc podałem e-mail i napisałem że mam też nr tel do tego sklepu, wiec co najwyżej jestem klientem ;)

bodi

Post autor: bodi » sob 31 mar, 2007

gatim, już rozumiem. Dzięki za namiar :)

Humbak

Post autor: Humbak » czw 05 kwie, 2007

bodi pisze:Humbak, czy te sklepy o których myślisz, to te same które wymieniła neo?

Tak, w pobliżu rynku są praktycznie tylko te trzy, z czego najtańsze na hali targowej, a najciekawsze na Stwosza.
Na Szewskiej jest dość skromnie pod względem zaopatrzenia, wielu rzeczy brakuje, często mały wybór powoduje, że jest u nich - choć bardzo miło - to ździebko drożej (tak o jakieś 20gr, ale to też zależy co) niż na Hali - większość rzeczy kupuję tam.

A na Hallera byłam, i niestety - sklep zlikwidowany :(

Awatar użytkownika
Alispo
Kontakt:

Post autor: Alispo » czw 05 kwie, 2007

Szewskiej nie polecam tym ktorych odrzuca obecnosc miesa w sklepie...Za klimatem na Stwosza to nie przepadam,co to za sklep ze zdrowa,gdzie pelno jakis witaminek/innych suplementow,ogolnie jakos nie teges,ale ja w ogole w takich sklepach bywam raz na rok zeby zajrzec tylko :wink: Hale Targowa polecam-nie tylko jesli chodzi o zdrowa,w ogole fajne miejsce na zakupy,moze poza zoologicznym ktory ma chyba najgorsza slawe w miescie obok Dominikanskiej :roll: Ja czasem cos mam z Epi marketu,bywaja tam jogurty sojowe.A widzieliscie gdzies jeszcze?
go vegan ! animals are not ours to eat,wear,experiment on or use for entertainment !
Obrazek Obrazek

bodi

Post autor: bodi » sob 07 kwie, 2007

ech dziewczyny... (i chłopaki ;))
wszystko już wiem o sklepach we Wrocku i co? I nie przyjadę na święta, bo wszyscy się pochorowaliśmy :(
Tak mi szkoda, zwłaszcza że miałam się spotkać z bezkropkowiec mamami...
Pozdrawiam wszystkich, jeszcze raz dziękuję za pomoc :D (HUmbak, dziękuję że specjalnie pojechałaś na Hallera :D )
i - mam nadzieję - do zobaczenia jeszcze wiosną :D

wesołych świąt :D

Awatar użytkownika
Ewa
Kontakt:

Post autor: Ewa » sob 07 kwie, 2007

bodi pisze:I nie przyjadę na święta, bo wszyscy się pochorowaliśmy

:(
ObrazekObrazek

Humbak

Post autor: Humbak » wt 10 kwie, 2007

bodi pisze:bo wszyscy się pochorowaliśmy

:(

bodi

Post autor: bodi » wt 10 kwie, 2007

choróbsko nie odpuszcza, najlepiej z nas trojga czuje się Jagódka, w związku z tym jest poszkodowana bo nie ma kto z nią wyjść na spacer ... :?
jest nadzieja że zawitamy do wrocka na weekend majowy :D, tylko czy wtedy ktoś w ogóle będzie siedział w mieście :?:

Awatar użytkownika
Ewa
Kontakt:

Post autor: Ewa » wt 10 kwie, 2007

bodi pisze:tylko czy wtedy ktoś w ogóle będzie siedział w mieście

I owszem :)
ObrazekObrazek

Humbak

Post autor: Humbak » wt 10 kwie, 2007

Ja jeszcze nie wiem, ale przed majem będę wiedziała :) - majówka? :mrgreen:

bodi

Post autor: bodi » wt 10 kwie, 2007

super, to na kocykach się spotkamy :D
jak majówka to majówka :D

[ Dodano: Pią 27 Kwi, 2007 ]
buuu

nie spotkamy się na kocykach jednak, bo po raz drugi nie będzie mi pisany wyjazd do Wrocka... Długi weekend spędzamy w warszawie :evil:

może uda mi się wcelować w zjazd proponowany przez Tomka? Do trzech razy sztuka ;)

ODPOWIEDZ