Stópki

W tej części forum zapraszamy do podejmowania tematów związanych z pierwszymi trzema latami życia dziecka.
malina
Kontakt:

Post autor: malina » czw 08 mar, 2007

Alispo pisze:No nie wierze..reke bym sobie dala uciac ze widzialam tam nieskorzane Elefanten

A ja własnie jade dzisiaj wiec sprawdze co i jak - moze z nowej kolekcji cos bedzie?Mam nadzieje...Własnie musimy Zu kupic bo wczoraj nagle temperatura skoczyła o 10 stopni :D
Malina&ZuObrazek

dort.ds
Kontakt:

Post autor: dort.ds » czw 08 mar, 2007

my też sporo rozglądaliśmy się w D. za butkamui dla Oskarka i był naprawdę spory wybór nieskórzanych,
ale Elefanten - wszystkie były skórzane
Obrazek

rena
Kontakt:

Post autor: rena » czw 08 mar, 2007

Moze i jest duzy wybor nieskorzanych butow dla dzieci, ale z rozmiaru Ronki (wyszla 20) nie bylo zadnych (chodzi mi oczywiscie o porzadne polbuty). Niestety nie jestem obecnie zbyt mobilna, zeby poszukac butow w innym miejscu, wiec musialam ograniczyc sie do Deichmana. Moze podczas zakupu nastepnych par uda mi sie wybrac cos nieskorzanego, bo odnosnie wiekszych rozmiarow byl tez zdecydowanie wiekszy wybor.
Obrazek

Obrazek

malina
Kontakt:

Post autor: malina » pt 09 mar, 2007

rena pisze:ale z rozmiaru Ronki (wyszla 20) nie bylo zadnych (chodzi mi oczywiscie o porzadne polbuty).

Z rozmiaru Zuzi(22-23) to samo,wczoraj byłam.Sa sandałki lub kapcie,nie było ani jednej pary połbutow.Tzn jedna była 'tylko'ze skorzana wysciołka i wkładka :( Juz miałam nadzieje,po tym co pisała Alispo ale srodze sie zawiodłam...
Malina&ZuObrazek

ODPOWIEDZ